Anasayfa » TUS Sınav Koçluğu

TUS Sınav Koçluğu

TUS’a, TUS derecelerinin koçu, NLP Trainer Eftal Orhan ile hazırlanmak ister misiniz?

Şimdiye kadar en az 50 bin kişi ile çalışmış olan ve “TUS Kazandıran 4 Yöntem” kitabının yazarı Eftal Orhan’ın deneyimiyle, TUS’da hedeflediğinizi başarıya ulaşın.

Hala rüyada gibiyim. Bana öğrettikleriniz için çok teşekkür ediyorum. Sayenizde en zor anlarda bile olumlu düşünebilmeyi ve bu zorluklarla başa çıkabileceğimi öğrendim ve 51 puandan 72 puana çıktım. Desteğinizi hiç unutmayacağım. Teşekkürler Eftal hocam!

Dr. Özgül Tohumcu (Atatatürk Eğitim Araştırma Hastanesi Göz)

Eftal hocam, sizin sayenizde yeniden kendime güvenmeyi öğrendim. Uyguladığınız tüm teknikler, programlar sınav sırasında bana öyle yardımcı oldu ki!.. Ve sonuçta bir dönemde 57’den 72 puana çıktım, yıllardır hayalini kurduğum yeri kazandım. Her şey için çok çok teşekkürler hocam.

Dr. Handan Özek (9 Eylül Çocuk Psikiyatrisi)

“Olur muydu olmaz mıydı” derken sonunda hayallerim gerçek oldu. Telkinlerinizi dinleyip sınavın son saniyesine kadar mücadeleyi sürdürdüm ve işte 73 puan alarak olmak istediğim yerdeyim. Gerçek başarının kazanacağına gönülden inanmakta saklı olduğunu şu an daha iyi anlayabiliyorum. Bu zorlu maratondaki tartışılmaz desteğinizi unutmayacağım. Herşey için teşekkürler hocam .

Dr. Hanife Tuba Akçam (Gazi Göz )

Dün Ankara Nümune Göz Servisine başladım. Asistan odasında diğer doktor arkadaşlarla otururken bu durumun ne kadar imkansız olduğunu düşündüğüm günler aklıma geldi. Başarısızlığımın kader olduğuna inandığım “yine olmayacak” diye düşündüğüm ve en fazla korktuğum anda bile siz bana güvenmekten hiç vazgeçmediniz. Siz hiçbir TUS kitabının öğretemediği bir bilgiyi öğrettiniz bana ve o bilgi puanımı 60’dan 70’e çıkarmamı sağladı: “Kendine güven ve asla pes etme”

Bu uzun yolculukta, desteğinizi hep hissettirdiğiniz, tüm emekleriniz, hocalığınız ve abiliğiniz için çok teşekkürler.

Dr. Yaran Koban (Numune Göz)

Yaşam bizi nerelere getiriyor değil mi? Belki bir rüya, belki de bir hayaldi ama Eftam hocam hep “Neden gerçekte olabileciğini düşünmüyorsunuz” derdiniz ve şimdi işte Cerrahpaşa Kardiyolijideyim. Şunu çok iyi biliyorum ki bunu ben tek başıma yapmadım. Her şey için teşekkürler Eftal hocam!..

Dr. Sevgi Yeşiloğlu (Cerrahapaşa Kardiyoloji)